XXL - "EVA" - "The Giant Collection" - 150X100 CM - Gelimiteerd 20 stuks WW - COA Gesigneerd
- Lot:
- A3-24350-118
- Free delivery, BE
Levering
- Huidig bod
- Status
Gelimiteerde en genummerde oplage: 20 stuks
!!! NIET INGELIJST - Inlijstservice is beschikbaar in optie na aankoop
ARTURO MENDEZ is een jonge fotograaf die in Mexico woont
Hallo, reis de wereld rond om aantrekkelijke onderwerpen te vinden
De kunstenaar ondertekent elke editie persoonlijk met de hand & Included Certificate (COA)
## De officiële Gallery prijs is € 695 voor Canva fotografie van 150x100cm (niet ingelijst)
** Deze uitzonderlijke kwaliteit wordt geproduceerd door Official Pro Epson Studio.
Alleen de beste materialen worden door deze artiest gebruikt
Elke editie is met de hand gelakte afwerking door de kunstenaar !
Het resultaat is uitzonderlijk en geeft luxe rending aan uw muur.**
Hetzelfde betreft alleen de print Canva, The framle & Floater frame kleur zijn niet inbegrepen
Starck Aanbieding aanbieding inlijstservice - Neem contact op met het gebruik na betaling van uw veilingkavel.
Elk collectienummer is beperkt tot 20 stuks
DETAILS VAN DE KUNSTWERKEN:
- Soort kunstwerk: high-end bedrukte Canva
- Grootte van het kunstwerk: 150x100 cm
- Certificaat van Echtheid: Op de Achterkant van het kunstwerk met signatuur en nummering
*Artikelen 100% NIEUW - Nooit geopend ! Originele blister
*Prijs Collector Gallery : 695€
- Grootte van de collectie: 20 stuks wereldwijd
- Lotnummer:
- A3-24350-118
- Plaats:
- Free delivery, BE
- Verkocht door:
- Zakelijke verkoper
- Hoeveelheid
- 1
- Marge
- Nee
- Kunstenaar
- ARTURO MENDEZ
- Land
- SPAIN
- Titel van werk
- XXL -"EVA" - " The Giant Collection" - 150X100 CM - Limited 20 pcs WW - COA Signed
- Periode
- 2022
- Techniek
- GIGLE
- Materiaal
- LUXYRY CANVA
- Handtekening/oplage
- Ja
- Oplage
- Limited 20 pcs - Certificate
Levering BE + NL: Levering zal doorgaan binnen 2 à 3 weken na sluit van deze veiling. Zodra de goederen onderweg zijn, ontvang je per mail de track & trace code.
Geen bezoekmoment mogelijk.
https://www.vavato.com/terms-and-conditions