Startpagina
Veilingen
Favorieten

Volkswagen Golf 1 Cabrio - 1980

A3-24281-13751
Vichte, BE

Afhalen op afspraak

Zeer nette golf 1 cabrio met zeldzamere blauwe interieur & afdek kap!! - schattingsrapport van 2017 (taxatie 6500eu) - juni 2024 gekeurd voor 2j - factuur van laatste onderhoud en algemeen nazicht aanwezig (zie fotos) - 2 complete sleutelsets (tank/deuren/starten) - lichte corrosie aan raamlijst vooraan en ruitenwissers - kleine herstelling aan bestuurderszetel - rest v. voertuig vrijwel perfecte staat!
A3-24281-13751
Plaats:
Vichte, BE

Geen bezoekmomenten mogelijk. Loten 6014 - 00852 werden offline gehaald

Aanbevolen kavels