Set van 2 tweepersoonsbedden, tweepersoonsbed, metalen bedframe met planken

A3-26325-10685

[Met 2 opbergplanken] Ze vervangen nachtkastjes en bieden ruimte voor je mobiele telefoons, wekkers, boeken, tablets, etc. Zelfs de beperkte ruimte wordt zo volledig benut [Veel ruimte onder het bed] Met een hoogte van 41 cm tussen de vloer en de steunlatten kunt u opbergdozen onder het bed plaatsen; Maak je geen zorgen over het schoonmaken, de robotstofzuiger gaat er zonder problemen doorheen [Stabiel en stevig] Met zijn stevige metalen buizen, 9 poten en massieve latten, goed bevestigd aan het frame en versterkt met een verticale balk om vervorming te weerstaan, is hij stabiel en ondersteunt hij tot 450 kg belasting [Eenvoudige montage] Met geïllustreerde instructies en genummerde onderdelen kunt u dit full-size bed moeiteloos in elkaar zetten [Geen kras] Glijders verminderen het geluid en beschermen de vloer tegen krassen tijdens het verplaatsen
A3-26325-10685

Dit zijn voornamelijk retourgoederen en/of mogelijks herstelde goederen waarvan de originele verpakking eventueel beschadigd kan zijn. De loten 186 t.e.m. 192 worden gratis thuis geleverd in België. Tijdens de afhaaldag is op de locatie een vorkheftruck beschikbaar, die kosteloos gebruikt kan worden door een gecertifieerd bestuurder en op eigen risico. De maximale hefcapaciteit bedraagt 1,5 ton. Daarnaast kunnen zich wachttijden voordoen. Geen bezoekmoment mogelijk.

Aanbevolen kavels