Relaxfauteuil, afneembare poten, met kussen, 75 cm x 68 cm x 78 cm, beige

A3-26123-10555

Comfortabele stoel: Er is niets erger dan een mooie stoel waar je niet comfortabel op kunt zitten. Deze kleine fauteuil geeft je de zachtheid en ondersteuning die je verdient dankzij het zachte oppervlak van microvezelstof, de dikke bekleding en het meegeleverde kussen. Doet ook dienst als vloerbank: de poten van de fauteuil kunnen worden verwijderd om er een vloerbank van te maken. U kunt ontspannen in een rustige hoek van uw kamer met een boek en een warme kop thee Verstelbare rugleuning en armleuningen: beide delen kunnen in vijf niveaus worden gekanteld: 100°, 120°, 140°, 160°, 180°. Ga in de meest comfortabele hoek zitten en concentreer je op wat je aan het doen bent Stabiele standaard: Gemaakt van een hoogwaardig stalen frame om een stabiele basis te bieden. Met 4 rubberhouten poten voor extra stevigheid en balans in de slaapkamerstoel. Gemakkelijk verstelbare kussens op de voeten om het evenwicht te bewaren en uw vloer te beschermen Productinformatie: Afmetingen: 75L x 68B x 78H cm. Draagvermogen: 120 kg Geen montage nodig
A3-26123-10555

Dit zijn voornamelijk retourgoederen en/of mogelijks herstelde goederen waarvan de originele verpakking eventueel beschadigd kan zijn. De loten 175 t.e.m. 185 worden gratis thuis geleverd in België. Tijdens de afhaaldag is op de locatie een vorkheftruck beschikbaar, die kosteloos gebruikt kan worden door een gecertifieerd bestuurder en op eigen risico. De maximale hefcapaciteit bedraagt 1,5 ton. Daarnaast kunnen zich wachttijden voordoen. Geen bezoekmoment mogelijk.

Aanbevolen kavels