PASYOU S70 Fitness Bike, Indoor Cardio Training, Hometrainer met Monitor

Lot:
A3-26123-10591
Lokeren, BE

Ophalen op vaste dagen

Huidig ​​bod
Status
Automatisch bieden activeren
Aanbevolen

Over dit lot

Opmerkingen:
PASYOU HOMETRAINER? De PASYOU S70 hometrainer is gemaakt met een unieke multi-wishbone-structuur en aluminiumstaal van commerciële kwaliteit. De verbrede en verdikte frames zorgen voor meer stabiliteit dan andere typische trainingsfietsen en zorgen elke keer weer voor een consistente en effectieve training. PASYOU hometrainers voor thuis kunnen ongeveer 350 lbs (ongeveer 158 kg) dragen en de indoorfiets weegt 43 kg/95 lbs ? Robuust 18 KG massief vliegwiel? De unieke 18KG massieve dubbele vliegwielen in combinatie met het riemaandrijvingssysteem zorgen ervoor dat je soepel kunt rijden, en het is onderhoudsvrij en bijna geruisloos. Dit magnetische weerstandssysteem voor indoorfietsen is geüpgraded naar 6 magneten, met een groter instelbereik, het verschil tussen minimale en maximale weerstand staat gelijk aan een rijervaring van vlak tot berg ? Volledig afleesbare multifunctionele monitor? De digitale monitor van deze magnetische hometrainer voor thuis is zelf ontwikkeld, hij geeft niet alleen TIJD, SNELHEID, AFSTAND en CALORIEËN weer, maar geeft ook BELASTING, WATT weer. Het heeft een Bluetooth-functie, waardoor je verbinding kunt maken met de Kinomap om fietslessen te volgen. Kinomap verlengde abonnement van 30 dagen voor PASYOU-klanten, met de proefperiode van 14 dagen kunt u alle functies gebruiken ? Volledig instelbaar voor iedereen? 10 niveaus van zadelverstelling en 6 niveaus van stuurverstelling (aanbevolen gebruikershoogte (150-195 cm)). Het brede scala aan hoogteverstellingen zorgt voor een comfortabele indoor rijervaring. De PASYOU fitnessfiets optimaliseert de handgreep, het zadel, de geïntegreerde schuifregelaar en de afstand tussen het zadel en het stuur en is geschikt voor een breder scala aan lengtes
Lotnummer:
A3-26123-10591
Verkocht door:
Zakelijke verkoper

Lotspecificaties

Documenten

Aandacht alstublieft!
Dit zijn voornamelijk retourgoederen en/of mogelijks herstelde goederen waarvan de originele verpakking eventueel beschadigd kan zijn. De loten 175 t.e.m. 185 worden gratis thuis geleverd in België. Tijdens de afhaaldag is op de locatie een vorkheftruck beschikbaar, die kosteloos gebruikt kan worden door een gecertifieerd bestuurder en op eigen risico. De maximale hefcapaciteit bedraagt 1,5 ton. Daarnaast kunnen zich wachttijden voordoen. Geen bezoekmoment mogelijk.

deze vind je misschien leuk

Aanbevolen kavels

Download nu de Vavato app!

App storeGoogle play