Startpagina
Veilingen
Favorieten

Onda Vloerlamp - 45x140 cm - Licht amber

A3-24712-63
Gosselies, BE

Exclusieve set van 1 Onda vloerlamp in licht amber. De ONDA vloerlamp is gemaakt van een ballonvormige glazen kap die rust op een vierpotige zwarte metalen structuur. De ONDA-lampen voegen prestige toe aan uw interieur en passen tegelijkertijd in het decor. Het minste wat we kunnen zeggen is dat het hem gelukt is! De ONDA vloerlamp zal niet onopgemerkt blijven in je interieur, dankzij de ballonvorm. De ONDA vloerlamp vindt gemakkelijk een plaats in elk interieur: als standaardlamp in uw woonkamer, als decoratief object in uw bibliotheek of gewoon, als vloerlamp in uw kantoor. de ONDA vloerlamp zorgt voor een zacht, gezellig en warm licht. Deze gecreëerde ONDA vloerlamp zal een industriële maar elegante toets aan uw interieur geven. Technische fiche Hoogte 140 cm Doorsnede 45 cm Gloeilamp licht 27 - 60 W Kleuren: Zwarte poten en licht amberkleurig glas
A3-24712-63

Een offerte voor levering kan bekomen worden via https://calculator.top-speed.be

Aanbevolen kavels