Maurice Haccuria
- Lot:
- A3-24448-136
- Lokeren, BE
- Huidig bod
- Status
- Lotnummer:
- A3-24448-136
- Plaats:
- Lokeren, BE
- Verkocht door:
- Zakelijke verkoper
- Hoeveelheid
- 1
- Marge
- Ja
- Kunstenaar
- Maurice Haccuria
- Techniek
- kleurenlithografie
- Handtekening/oplage
- Ja
- Oplage
- 70 ex
- Gesigneerd
- gesigneerd en genummerd
Een offerte voor levering kan bekomen worden via https://calculator.top-speed.be.