Kunstkerstboom met steun 500 cm Groen - levering enkel in België
- Lot:
- A3-25918-164
- Lokeren, BE
- Huidig bod
- Status
- Opmerkingen:
- Dit kavel wordt gratis bij u thuis in België geleverd. ( nieuw product) Veel plezier tijdens de feestdagen rondom deze kerstboom! Deze extra grote kunstkerstboom zal het middelpunt van de aandacht worden in uw kerstversieringen. Realistische kerstboom: Deze prachtige kerstversiering, gemaakt van PVC, is zeer realistisch in zijn vorm en uiterlijk. Naaldtakken kunnen in elke vorm worden gerangschikt. Voordelige keuze: Vakantiedecoraties kunnen elk jaar worden hergebruikt, waardoor ze een zeer economische keuze zijn in vergelijking met een echte boom. Handige touwen: 4 touwen zijn inbegrepen om de stabiliteit te vergroten en de kerstboom recht te zetten. Opmerking: Vanwege de grote hoogte van deze boom moeten er 4 touwen worden verbonden tussen de top en de basis om de boom rechtop te laten staan. Specificaties Kleur van de boom: groen Materiaal: PVC, staal Totale hoogte: 500 cm Diameter schacht: 120 cm Met 5830 vestigingen Erg groot Er worden 4 touwen meegeleverd om de stabiliteit te vergroten en de schacht recht te trekken. Montage is vereist De levering bevat: 1 x Kerstboom 1 x standaard
- Lotnummer:
- A3-25918-164
- Plaats:
- Lokeren, BE
- Verkocht door:
- Zakelijke verkoper
- Hoeveelheid
- 1
- Marge
- Nee
De loten 164 t.e.m. 174 worden gratis thuis geleverd in België.
Dit zijn voornamelijk retourgoederen en/of mogelijks herstelde goederen waarvan de originele verpakking eventueel beschadigd kan zijn.
Tijdens de afhaaldag is op de locatie een vorkheftruck beschikbaar, die kosteloos gebruikt kan worden door een gecertifieerd bestuurder en op eigen risico. De maximale hefcapaciteit bedraagt 1,5 ton. Daarnaast kunnen zich wachttijden voordoen.
Geen bezoekmoment mogelijk.