Kinder racewagen bed met LED 90 x 200 cm Rood - levering enkel in België
- Lot:
- A3-25918-168
- Lokeren, BE
- Huidig bod
- Status
- Opmerkingen:
- Dit kavel wordt u alleen in België gratis geleverd. (nieuw product) Dit kinderbed met een aantrekkelijk raceauto-design en een solide constructie zal een echte blikvanger zijn in de slaapkamer van uw kind. Comfortabel, functioneel en esthetisch aantrekkelijk, dit bed is ontworpen om het grootste comfort en maximale veiligheid voor kinderen te garanderen. Het is uitgerust met een van kleur veranderende LED-strip die een prachtig lichteffect zal creëren. Dit bed is gemaakt van hoogwaardige materialen en heeft een solide en stevige constructie. Het is ontworpen met rails aan beide zijden om te voorkomen dat uw kind uit bed valt. De stevige lamellen zorgen voor de nodige ondersteuning en zijn bestand tegen dagelijkse slijtage. Met de meegeleverde afstandsbediening kun je eenvoudig de helderheid en kleurveranderende patronen van de LED-lichtstrip aanpassen om een boeiende lichtshow voor je kleintje te creëren. Montage is eenvoudig. Het bed is geschikt voor een matras van 90 x 200 cm. Let op 1: De levering is alleen inclusief het bedframe; Een matras is niet inbegrepen. OPMERKING 2: We raden aan om de LED-stripset te gebruiken onder toezicht van een volwassene. Specificaties Frame van het bed: Kleur: rood Materiaal: MDF frame + houten latten Totale afmetingen: 225 x 94 x 38 cm (L x B x H) Bijpassende matrasafmetingen: 90 x 200 cm (B x L) (matras niet inbegrepen) Eenvoudige montage LED-strip: Adapter: 220-240 V ~, 50-60 Hz Spanning: Gelijkstroom 12V Vermogen: 7,2 W LED Strip Light 5050-30D RGB (Lengte: 90 cm) Met afstandsbediening RGB-schakelkast WAARSCHUWING! Het product is niet geschikt voor kinderen jonger dan 4 jaar.
- Lotnummer:
- A3-25918-168
- Plaats:
- Lokeren, BE
- Verkocht door:
- Zakelijke verkoper
- Hoeveelheid
- 1
- Marge
- Nee
De loten 164 t.e.m. 174 worden gratis thuis geleverd in België.
Dit zijn voornamelijk retourgoederen en/of mogelijks herstelde goederen waarvan de originele verpakking eventueel beschadigd kan zijn.
Tijdens de afhaaldag is op de locatie een vorkheftruck beschikbaar, die kosteloos gebruikt kan worden door een gecertifieerd bestuurder en op eigen risico. De maximale hefcapaciteit bedraagt 1,5 ton. Daarnaast kunnen zich wachttijden voordoen.
Geen bezoekmoment mogelijk.