JOROTO X2PRO Bluetooth Hometrainer Fiets

A3-26123-10510

(fiets al gemonteerd) JOROTO X2PRO Bluetooth Hometrainer Ergometer Specificaties G.W/N.W 49KG/44KG Gewicht belasting 150KG Geschikt hoogtebereik 150CM -195CM Aangepaste binnenbeenlengte 70CM - 92CM Aandrijfmechanisme Riemaandrijving Magnetisch weerstandsremsysteem met 5 sterkere magneten (extra remblokken toegevoegd voor een veiligheidsstop) Digitaal LCD-scherm TIJD, SNELHEID, AFSTAND, BELASTING, CALORIEËN, WATT, RPM op groot scherm Bluetooth Ja, iConsole Bluetooth-protocol, compatibel met de meeste apps, zoals Kinomap, enz. Houder voor bidon: Ja Zadel 27L*21W*11H CM, verstelbaar in 4 richtingen Stuur handvat met meerdere standen verstelbaar in 4 richtingen Tablethouder Afmeting 24,5 cm * 21 cm, niet alleen voor mobiele telefoon of tablet, maar ook voor laptop, enz. Pedaal Type Antislip stalen pedalen met kooi
A3-26123-10510

Dit zijn voornamelijk retourgoederen en/of mogelijks herstelde goederen waarvan de originele verpakking eventueel beschadigd kan zijn. De loten 175 t.e.m. 185 worden gratis thuis geleverd in België. Tijdens de afhaaldag is op de locatie een vorkheftruck beschikbaar, die kosteloos gebruikt kan worden door een gecertifieerd bestuurder en op eigen risico. De maximale hefcapaciteit bedraagt 1,5 ton. Daarnaast kunnen zich wachttijden voordoen. Geen bezoekmoment mogelijk.

Aanbevolen kavels