JOROTO X2 Hometrainer met magnetische rem Krachtige fiets
- Lot:
- A3-26123-10586
- Lokeren, BE
- Huidig bod
- Status
- Opmerkingen:
- ? VOLLEDIG VERSTELBAAR?- Het brede, comfortabele zadel en stuur zijn beide in 4 richtingen verstelbaar, perfect geschikt voor gebruikers van verschillende lengtes. (Geschikte binnenbeenlengte: Max. 92 cm - Min. 70 cm). De stalen pedalen met cups zijn voorzien van verstelbare riemen en passen zich zo aan verschillende voetmaten aan. De weerstand kan traploos worden aangepast door aan de remknop te draaien, waardoor het ideaal is voor uw individuele training. ? STABIELE STRUCTUUR?- Het voorframe met de 50 mm verdikte framebuis, het chromen vliegwiel van 16 kg en een mogelijk gebruikersgewicht tot 150 kg zorgen voor een REALISTISCHE RIJERVARING! De 4 ingebouwde hoogteverstellingen onder de voorste en achterste voetbuizen zorgen ervoor dat de indoor cycling fiets stevig staat. ? VEILIG & HANDIG?- De noodremknop en verstelbare buisschokdempers op het stuur houden je veilig. Indien gewenst kunt u met een multifunctionele standaard uw tablet, telefoon, waterfles, enz. bevestigen. Een digitaal LCD-scherm houdt je trainingsgegevens bij in mijlen (niet mijlen!) en de 2 transportwielen maken het verplaatsen van je indoorfiets supergemakkelijk en eenvoudig. ? De afmetingen van deze hometrainers zijn 109 x 50 x 108 cm (L x B x H), het verzendgewicht is 49 kg, het gewicht van het artikel is 43 kg en het vliegwielgewicht is 16 kg, wat veel zwaarder is dan de meeste andere merken. Alle JOROTO-producten in grootte, gewicht, capaciteit, enz. Alle producten zijn echte gegevens, geen valse normen of overdrijving,
- Lotnummer:
- A3-26123-10586
- Plaats:
- Lokeren, BE
- Verkocht door:
- Zakelijke verkoper
- Hoeveelheid
- 1
- Marge
- Nee
Dit zijn voornamelijk retourgoederen en/of mogelijks herstelde goederen waarvan de originele verpakking eventueel beschadigd kan zijn.
De loten 175 t.e.m. 185 worden gratis thuis geleverd in België.
Tijdens de afhaaldag is op de locatie een vorkheftruck beschikbaar, die kosteloos gebruikt kan worden door een gecertifieerd bestuurder en op eigen risico. De maximale hefcapaciteit bedraagt 1,5 ton. Daarnaast kunnen zich wachttijden voordoen.
Geen bezoekmoment mogelijk.