JOROTO Hometrainer, Fitnessfietsen met Magnetische Weerstand Binnenfiets x3p

Lot:
A3-26123-10592
Lokeren, BE

Ophalen op vaste dagen

Huidig ​​bod
Status
Automatisch bieden activeren
Aanbevolen

Over dit lot

Opmerkingen:
(wees voorzichtig met de fiets gemonteerd)? Uitstekend laadvermogen? De JOROTO X3P hometrainer onderscheidt zich van andere modellen dankzij het zwaardere vliegwiel en de hoogwaardige stalen structuur, waardoor hij een onvergelijkbare stabiliteit en veiligheid biedt. Met een gewicht van 43 kg is hij 12 kg zwaarder dan de meeste indoorfietsen op de markt, wat zijn robuustheid en duurzaamheid versterkt. ? Zachter en stiller? De JOROTO X3P valt op door zijn contactloze magnetische weerstand en riemaandrijving, wat zorgt voor een soepele en stille rit. U zult uw buren niet meer storen of de kinderen wakker maken. Bovendien wordt het onderhoud tot een minimum beperkt, zodat u zich volledig kunt concentreren op uw training. ? Completamente regolabile? Il manubrio antiscivolo e il sedile imbottito del JOROTO X3P sono completamente regolabili. È adatto a quasi tutti gli utenti. Inoltre, la tensione magnetica può essere regolata per soddisfare le esigenze di principianti e professionisti. La cyclette X3P può essere stabile su una varietà di superfici. Che tu voglia costruire muscoli, perdere peso o migliorare il tuo cardio, JOROTO X3P è lo strumento ideale per raggiungere i tuoi obiettivi. ? Slimme monitor en geweldige standaard? De digitale monitor registreert de functies SCAN, TIJD, SNELHEID, AFSTAND, CALORIEËN en volgt en registreert uw training in realtime, zodat u uw voortgang kunt volgen en uw trainingsschema kunt aanpassen. De hometrainer wordt geleverd met een tablethouder van 25 cm die plaats biedt aan een breed scala aan apparatuur om perfect aan uw behoeften te voldoen.
Lotnummer:
A3-26123-10592
Verkocht door:
Zakelijke verkoper

Lotspecificaties

Documenten

Aandacht alstublieft!
Dit zijn voornamelijk retourgoederen en/of mogelijks herstelde goederen waarvan de originele verpakking eventueel beschadigd kan zijn. De loten 175 t.e.m. 185 worden gratis thuis geleverd in België. Tijdens de afhaaldag is op de locatie een vorkheftruck beschikbaar, die kosteloos gebruikt kan worden door een gecertifieerd bestuurder en op eigen risico. De maximale hefcapaciteit bedraagt 1,5 ton. Daarnaast kunnen zich wachttijden voordoen. Geen bezoekmoment mogelijk.

deze vind je misschien leuk

Aanbevolen kavels

Download nu de Vavato app!

App storeGoogle play