Startpagina
Veilingen
Favorieten

flowfitness dwr2500i rower

A3-24520-59
Kuringen, BE

FLOW FITNESS DWR2500I ROEITRAINER De DWR2500i is een stabiele waterroeier met een ijzersterk, stalen frame. De weerstand wordt geregeld door de hoeveelheid water in de tank. Het gebruik van waterroeiers is de laatste tijd toegenomen, omdat steeds meer mensen deze natuurlijke vorm van training op hun waarde schatten. Waterroeiers benaderen namelijk het meest een echte roeiboot, inclusief het ruisende water! Wat deze waterroeier uniek maakt, is dat je met apps als iConsole+ en Kinomap kunt trainen. Maak je training compleet met een hartslagmeter die werkt via bluetooth. VAN ALLE GEMAKKEN VOORZIEN Korte omschrijving van de Flow Fitness DWR2500i: Toonzaalmodel met lichte beschadiging aan de rails. Dit doet niets af aan de functionaliteit van het toestel! BLUETOOTH HARTSLAGMETER Wil je je hartslag nauwkeurig in de gaten houden? Met onze bluetooth borstband heb je geen apps meer nodig. De borstband wordt niet standaard meegeleverd. EENVOUDIG OP TE BERGEN De wieltjes onder de roeitrainer zorgen ervoor dat je deze moeiteloos rechtop zet en verrijdt naar zijn opbergplek. Zo neemt hij minimale opbergruimte in. Demo model: deze dient zelf (indien nodig) gedemonteerd te worden. Gebruikte staat!
WATERTANK MET LEVELS De weerstandsniveaus staan aangegeven op de watertank. Zo heb je altijd zicht op de ingestelde waterweerstand. VERSTELBARE PEDALEN, VOETBANDJES MET GESPEN De pedalen zijn in hoogte verstelbaar en de voetbandjes zijn voorzien van gespen. Dit zorgt voor optimale grip tijdens jouw workout. OPTIMALE ROEIERVARING De weerstand bij een roeitrainer wordt geregeld door het water in de tank. Hoe meer water, hoe zwaarder de weerstand. Een aangename bijkomstigheid is het geluid van het zacht ruisende water tijdens jouw bewegingen. Je waant je letterlijk op het water! BELEEF BUITEN, BINNEN Via Bluetooth kun je de Flow Fitness DWR2500i koppelen aan je smartphone en tablet. De tablet of smartphone wordt dan je trainingscomputer en zo kun je gebruik maken van de apps Kinomap en iConsole+. Eigenschappen van de Flow Fitness DWR2500i: COMPUTER 5 programma’s 1 Handmatig 1 Doelprogramma 3 Interval APPS Kinomap iConsole+ HARTSLAG Hartslag ontvanger (Bluetooth) AANSLUITINGEN Bluetooth 4.0
A3-24520-59

Een offerte voor levering kan bekomen worden via https://calculator.top-speed.be De goederen dienen door de kopers zelf gedemonteerd te worden. Geen heftruck aanwezig. https://www.vavato.com/terms-and-conditions Deze loten zijn niet te bezichtigen omdat er geen demo beschikbaar is: 8, 9, 10, 11, 13, 21, 41, 46, 53, 54, 60, 88, 89 en 90. De loten 34, 52 en 53 werden offline gehaald.

Aanbevolen kavels