Startpagina
Veilingen
Favorieten

Flessenrek 50 x 40 x 180 cm Massief mangohout - levering enkel in België

A3-24854-138

Dit kavel wordt gratis bij u thuis in België geleverd. ( nieuw product) Haal de luxe van grillig, vintage design in huis met ons op schepen geïnspireerde houten wijnrek! Dit wijnrek in vintage-stijl zal met zijn avant-gardistische ontwerp in het middelpunt van de belangstelling staan in uw interieur. Dit wijnrek is gemaakt van massief teruggewonnen hout van de balken, vloeren en steunbalken van oude gesloopte gebouwen en kan worden gemaakt van verschillende houtsoorten zoals grenen, teak, beuk, eik, ceder, mangohout, acacia, enz. Dit betekent dat teruggewonnen hout de eigenschappen van deze verschillende houtsoorten behoudt. Teruggewonnen hout is al verouderd, verweerd en gedroogd, dus het krimpt of buigt niet. Het voortreffelijke vakmanschap en de esthetisch aantrekkelijke houtnerven maken elk barmeubel uniek en net iets anders van elkaar. De wijnkelder is volledig met de hand gemaakt en elke stap van het proces wordt met de grootste zorg uitgevoerd, of het nu gaat om polijsten, schilderen of lakken. Met 16 flessenvakken, 1 lade en 3 planken biedt het wijnrek voldoende ruimte om je wijnflessen en enkele accessoires op te bergen. Belangrijke opmerking: Kleuren en houtnerven kunnen van stuk tot stuk variëren, waardoor elk van onze wijnrekken uniek is. De levering is willekeurig, wat de exclusiviteit en individualiteit van uw product garandeert. Let op: Om kantelen te voorkomen, moet dit product worden gebruikt met het meegeleverde wandmontageapparaat. Specificaties Materiaal: massief teruggewonnen hout Afmetingen: 50 x 40 x 180 cm (B x D x H) Afwerking: gepolijst, geverfd en gelakt Met 16 flessenvakken, 1 lade en 3 plateaus Boot Ontwerp
A3-24854-138

De loten 136 t.e.m. 142 worden in België thuis geleverd. Dit zijn voornamelijk retourgoederen en/of mogelijks herstelde goederen waarvan de originele verpakking eventueel beschadigd kan zijn. Tijdens de afhaaldag is op de locatie een vorkheftruck beschikbaar, die kosteloos gebruikt kan worden door een gecertifieerd bestuurder en op eigen risico. De maximale hefcapaciteit bedraagt 1,5 ton. Daarnaast kunnen zich wachttijden voordoen. Geen bezoekmoment mogelijk. https://www.vavato.com/terms-and-conditions

Aanbevolen kavels