Fauteuil met kruk, draaibare fauteuil, tv-stoel met ligfunctie

A3-26325-10645

Rust en elegantie: deze moderne fauteuil is prachtig ontworpen zonder in te boeten aan comfort met zijn zwarte kunstleer, royale bekleding, diepe stiksels en stalen frame - ideaal voor een aangename downtime, of u nu tv kijkt, een boek leest of uitrust. Verstelbare kanteling: Met een gemakkelijk toegankelijke hendel kan deze stoel worden aangepast van een rechtopstaande naar een liggende positie. De maximale kantelhoek is 135°. De hele dag comfort: de fauteuil is bekleed met zacht kunstleer en aangenaam zachte bekleding en biedt een onvergelijkbaar zitcomfort. De gepolsterde armleuning, de schuine zitting en de hoge rugleuning met zachte hoofdsteun passen zich perfect aan uw lichaam aan. In combinatie met de bijpassende kruk kun je na een lange dag heerlijk opstaan en ontspannen. Robuuste constructie: dankzij de stevige stalen kruisvoet zit je altijd veilig en perfect in balans. Vloerbeschermers beschermen je vloer ook tegen beschadigingen. 360° draaibaar: Deze stoel is niet alleen uiterst comfortabel, maar kan ook vrij draaien zodat u te allen tijde kunt genieten van maximale bewegingsvrijheid.
A3-26325-10645

Dit zijn voornamelijk retourgoederen en/of mogelijks herstelde goederen waarvan de originele verpakking eventueel beschadigd kan zijn. De loten 186 t.e.m. 192 worden gratis thuis geleverd in België. Tijdens de afhaaldag is op de locatie een vorkheftruck beschikbaar, die kosteloos gebruikt kan worden door een gecertifieerd bestuurder en op eigen risico. De maximale hefcapaciteit bedraagt 1,5 ton. Daarnaast kunnen zich wachttijden voordoen. Geen bezoekmoment mogelijk.

Aanbevolen kavels