Elektrische auto voor kinderen, terreinwagen

A3-26123-10578

Royale opbergruimte: onze elektrische auto voor kinderen heeft een handige opbergruimte achterin, ideaal voor het opbergen van speelgoed en benodigdheden voor onderweg Interessante kenmerken: Het stuur is uitgerust met een claxon om de aandacht te trekken van dromerige fietsers en wandelaars. Dankzij de AUX-poort kunnen kinderen een smartphone aansluiten en tijdens het rijden naar hun favoriete liedjes luisteren Antislipwielen: Het kindervoertuig biedt een onvergetelijke rijervaring met een soepel en veilig veersysteem en biedt maximale grip op een grote verscheidenheid aan oppervlakken. Dit betekent dat uw kind veilig en comfortabel kan rijden, zelfs als het wordt ondergedompeld in stoffige offroad-actie. Veiligheid voorop: met een snelheid van 3 km/u garandeert dit kindervoertuig een veilige en comfortabele rit voor uw kind, zowel in de vooruit- als in de achteruitversnelling. Koplampen verlichten de weg als er wolken ???? verzamelen of de schemering begint onopgemerkt Afmetingen van het product: Totale afmetingen: 82L x 48L x 56H cm, Laadvermogen: 25kg. Geschikte leeftijd: 3-5 jaar. Opmerking: Alleen gebruiken onder toezicht van een volwassene
A3-26123-10578

Dit zijn voornamelijk retourgoederen en/of mogelijks herstelde goederen waarvan de originele verpakking eventueel beschadigd kan zijn. De loten 175 t.e.m. 185 worden gratis thuis geleverd in België. Tijdens de afhaaldag is op de locatie een vorkheftruck beschikbaar, die kosteloos gebruikt kan worden door een gecertifieerd bestuurder en op eigen risico. De maximale hefcapaciteit bedraagt 1,5 ton. Daarnaast kunnen zich wachttijden voordoen. Geen bezoekmoment mogelijk.

Aanbevolen kavels