Eduard P4 - 2018 - Aanhangwagen
- Veiling:
- Auto's & transport
- Lot:
- A3-24596-4721
- 9200, BE
Afhalen op afspraak
- Huidig bod
- Status
Aanhangwagen EDUARD P4 van het bouwjaar 2018. De aanhangwagen is net gekeurd geweest. Nieuwe bolhaak geplaatst. De aanhangwagen rijdt perfect. Geen opmerkelijke schades, normale gebruikssporen, zie foto’s voor details. Documenten aanwezig. Lengte van laadbak is 335 cm.
- Veiling:
- Auto's & transport
- Lotnummer:
- A3-24596-4721
- Plaats:
- 9200, BE
- Verkocht door:
- Zakelijke verkoper
- Hoeveelheid
- 1
- Marge
- Nee
- Merk
- Eduard
- Type
- P4
- Bouwjaar
- 2018
- Chassisnummer
- YC3EDUARD18073029
- Aantal assen
- 2
- Laadbak afmeting l
- 335cm
- Laadbak afmeting b
- 186cm
- Datum eerste toelating
- 22/02/2028
Geen bezoekmomenten mogelijk.
Loten 3465 - 3592 - 6071 - 10496 - 16052 werden offline gehaald.