5-in-1 balansdriewieler voor kinderen, driewielerfiets voor kinderen
- Lot:
- A3-26325-10650
- Lokeren, BE
- Huidig bod
- Status
- Opmerkingen:
- Innovatief stuursysteem - Grote rubberen pneumatische wielen met verhoogde weerstand -vrijloop - Groeit mee met je kindje - Hoogwaardige afwerking - Neerklapbare en elektrische voetensteun - 3-punts veiligheidsharnas voor de schouders en een extra riem tussen de benen - Remmen op de achterwielen - Een groot neerklapbaar dak beschermt tegen de zon met een extra raam - Bekerhouder voor je favoriete drankje - Grote tas - Grote mand Advies voor gebruik afhankelijk van de uitvoering: - vanaf ca. 10 maanden: 3-punts veiligheidsgordel, handgreep, rugleuning, duwstang, babyvoetsteun en zonneklep - vanaf ongeveer 15 maanden: veiligheidsbeugel, lange rugleuning en duwstang - vanaf ongeveer 2 jaar: rugleuning en duwstang - vanaf 2 jaar ongeveer 3 jaar: autonoom rijden zonder rugleuning of duwstang Opmerking: Alleen gebruiken onder toezicht van een volwassene. Technische gegevens: - Materiaal frame: staal - kunststof - Materiaal wiel: rubberen banden - Bandenmaat (Ø): voor 10 inch, achter 8 inch - Afmetingen: (BxDxH) 95 x 49 x 105 cm - Max.: 30 kg
- Lotnummer:
- A3-26325-10650
- Plaats:
- Lokeren, BE
- Verkocht door:
- Zakelijke verkoper
- Hoeveelheid
- 1
- Marge
- Nee
Dit zijn voornamelijk retourgoederen en/of mogelijks herstelde goederen waarvan de originele verpakking eventueel beschadigd kan zijn.
De loten 186 t.e.m. 192 worden gratis thuis geleverd in België.
Tijdens de afhaaldag is op de locatie een vorkheftruck beschikbaar, die kosteloos gebruikt kan worden door een gecertifieerd bestuurder en op eigen risico. De maximale hefcapaciteit bedraagt 1,5 ton. Daarnaast kunnen zich wachttijden voordoen.
Geen bezoekmoment mogelijk.