Startpagina
Veilingen
Favorieten

2014 Opel Vivaro 2.0 lichtevracht dubbele cabine

A3-24281-14135
Zemst, BE

Afhalen op afspraak

Opel Vivaro uit 2014 met slechts 149000 kilometer op de teller. Lichtevracht met dubbele cabine. 1ste eigenaar. Niet gebruikt als werk voertuig dus zowel binnen als buiten in gebruikte maar propere staat. Voorzien van trekhaak, airco, navigatie, cruise control, parkeerhulp sensoren,.. Deze wagen bevat de krachtige 84kW motor. Slijtage bestuurdersstoel (zie foto). Normale gebruikssporen aan lak rondom (zie foto’s). Beschadiging achterbumper (zie foto).
A3-24281-14135
Plaats:
Zemst, BE

Geen bezoekmomenten mogelijk. Loten 6014 - 00852 werden offline gehaald

Aanbevolen kavels