Startpagina
Veilingen
Favorieten

2 x Opvouwbaar tuinhuisje 3x3m, opvouwbaar tuinhuisje met Oxford

A3-24854-9842

STABILITEIT: Het rechte ontwerp van de softtop van 3 x 3 m biedt een echte onmiddellijke bescherming van 9 vierkante meter, waarin maximaal 6 personen comfortabel kunnen verblijven. De poten met rode noppen kunnen in 3 hoogtes worden versteld om de stabiliteit op vlakke en oneffen ondergrond te verbeteren. Opmerking: Bij extreme weersomstandigheden (zoals harde wind, hevige regenval, sneeuwstorm) is het aan te raden om de partytent op te vouwen en binnen op te bergen. VERWIJDERBARE ZIJWANDEN: Deze opvouwbare tuintonellen hebben verwijderbare zijwanden, zodat u een volledig gesloten luifel of een eenvoudig paviljoen kunt hebben, afhankelijk van uw behoeften. De zijwand is verbonden met het bovenste deel en het hoofdframe door middel van stoffen strips met haken, ritsen en Velcro. GEHUMANISEERD ONTWERP: Het hele frame is gepoedercoat om roest, corrosie, afbrokkelen en afbrokkelen te voorkomen. Twee gaasvensters aan beide zijden zorgen ervoor dat u het landschap kunt zien. Daarnaast zijn er gordijnen met ritssluiting die kunnen worden opgerold om uw privacy te beschermen. ZONWEREND ZEILDOEK: Houd het tuinpaviljoen onder de UPF 50+ UV-bescherming ontspannen en bescherm het tegen de schadelijke stralen van de zon. Het interieur van de softtop is gecoat, brandveilig en waterdicht. DRAAGBAAR: Wordt geleverd met een draagbare tenttas. U kunt de opbergtas gebruiken wanneer het tuinhuisje niet in gebruik is of niet verplaatst hoeft te worden. De afmeting van deze tas is 120 x 20 x 20 cm en kan eenvoudig in de meeste voertuigen worden geïnstalleerd. In de speciale tas kunnen alle accessoires zoals haringen en windtouwen worden opgeborgen.
A3-24854-9842

De loten 136 t.e.m. 142 worden in België thuis geleverd. Dit zijn voornamelijk retourgoederen en/of mogelijks herstelde goederen waarvan de originele verpakking eventueel beschadigd kan zijn. Tijdens de afhaaldag is op de locatie een vorkheftruck beschikbaar, die kosteloos gebruikt kan worden door een gecertifieerd bestuurder en op eigen risico. De maximale hefcapaciteit bedraagt 1,5 ton. Daarnaast kunnen zich wachttijden voordoen. Geen bezoekmoment mogelijk. https://www.vavato.com/terms-and-conditions

Aanbevolen kavels