Startpagina
Veilingen
Favorieten

2 x 3x3 Opvouwbaar Tuinhuisje, Pop-up Opvouwbaar Tuinhuisje, Tuintent met Oxford

A3-24854-9878

420D Hoogwaardig materiaal? Het luifelzeildoek is gemaakt van 420D-stof met een hoge dichtheid, de verbeterde stof is behandeld met een UV-coating en het interieur is verzilverd met UV 50+ bescherming, waterdicht en zonvriendelijk. Getapete naadtechnologie is effectief waterdicht en houdt je koel in de zon of regen. Opmerking: Bij extreme weersomstandigheden (zoals harde wind, hevige regenval, sneeuwstorm) is het aan te raden om de partytent op te vouwen en binnen op te bergen. ??? Pop-up ontwerp met centrale vergrendeling? Dankzij het handige pop-up ontwerp en de centrale vergrendeling kun je het metalen frame gemakkelijk vastzetten en ontgrendelen. Dan hoeft u alleen nog maar de bovenklep te bevestigen en de ideale hoogte in te stellen om in korte tijd en zonder extra gereedschap een compleet tuinhuisje voor buiten te maken. ??? Ontwerp voor hoogteverstelling? Opklapbaar tuinhuisje Elke poot heeft van boven naar beneden snelspanknoppen, die zeer eenvoudig in te klappen en in hoogte te verstellen zijn (250 cm, 260 cm en 270 cm). U kunt de juiste hoogte kiezen op basis van uw behoeften. Opmerking: Wees voorzichtig bij het aanpassen van de hoogte om beknelling te voorkomen. ??? Robuust en duurzaam? Het nieuw opgewaardeerde stalen frame van de partytent is afgewerkt met poedercoating om de stabiliteit en corrosiebestendigheid te verbeteren, het zal niet roesten, buigen of breken. Heavy-duty pakkingconnectoren en 4 afsluitbare stalen voetjes zorgen voor een goede ondersteuning van het waterdichte tuinhuisje. Spijkers en spankoorden maken het gemakkelijker om het tuinpaviljoen te bevestigen en maken het windbestendiger.
A3-24854-9878

De loten 136 t.e.m. 142 worden in België thuis geleverd. Dit zijn voornamelijk retourgoederen en/of mogelijks herstelde goederen waarvan de originele verpakking eventueel beschadigd kan zijn. Tijdens de afhaaldag is op de locatie een vorkheftruck beschikbaar, die kosteloos gebruikt kan worden door een gecertifieerd bestuurder en op eigen risico. De maximale hefcapaciteit bedraagt 1,5 ton. Daarnaast kunnen zich wachttijden voordoen. Geen bezoekmoment mogelijk. https://www.vavato.com/terms-and-conditions

Aanbevolen kavels