Startpagina
Veilingen
Favorieten

1964 Ford Thunderbird V8 Cabrio Oldtimer

A3-24281-14134
Mechelen, BE

Afhalen op afspraak

Ford Thunderbird cabrio uit 1964 met slechts 79000 Miles op de teller. Deze wagen is grotendeels origineel. Enkel carburator, bougies, bobijnen, ruitenwisservloeistof houder, benzinetank, benzineleidingen, benzinepomp werden vervangen. Versnellingsbak werd gereviseerd in 2023, sindsdien valt de motor uit bij gas geven. Motor/versnellingsbak moet nagekeken worden. Auto start en remt. Softtop origineel met enkele kleine beschadigingen (zie foto). Carrosserie is zonder deuken. Rondom kleine lakschade (zie foto). Hydraulische darm voor elektrisch dak moet vervangen worden. Chrome onderdelen in goede staat. Voorzien van luchtvering. Voozien van LPG tank van 80 liter. Wordt geleverd met 2 sets velgen en banden, originele deksels. Originele luchtfilter bijgeleverd. Extra rubbers voor achterramen bijgeleverd. Basis voor een revisie/restauratie. Papieren aanwezig. Afdekhoes op maat.
A3-24281-14134
Particuliere verkoper

Geen bezoekmomenten mogelijk. Loten 6014 - 00852 werden offline gehaald

Aanbevolen kavels